Filteren

Zoeken...

Studiegebieden

 • Junior Technical Consultant

  Argon Selectie | Kortrijk | 16-11-2018 |
  Als junior technical consultant ontwikkel je aanvullingen op het standaard Microsoft pakket op maat van de klant. Zo maak je op basis van bedrijfsnoden en het functional design van de business processen een technische analyse. Daarna realiseer je technische aanpassingen aan de totaaloplossing. Vervo...
  Industriële wetenschappen en technologie 
 • Junior Functional Consultant

  Argon Selectie | Kortrijk | 16-11-2018 |
  Als functional consultant start je vanuit een analyse van de bedrijfsprocessen en de behoeften van de onderneming. Deze analyse doe je in nauwe samenwerking met de klant. Daarna ga je op zoek naar efficiënte oplossingen gebaseerd op Microsoft Dynamics 365. Zo start je vanuit standaardmodules. Via pa...
  Industriële wetenschappen en technologie 
 • Junior CAD consultant regio Kortrijk

  Argon Selectie | Kortrijk | 16-11-2018 |
  Als CAD consultant zal je uiteraard zelf tekeningen maken en nu en dan een training geven. Echter gaat het in deze functie hoofdzakelijk over de kennisoverdracht : de klant helpen in het CAD traject. Zo sta je reeds in de presales fase in voor het geven van advies en het tekenen van een projectaanpa...
  Industriële wetenschappen en technologie 
 • Assistant Congress Manager

  MediCongress Services nv | Evergem (Gent) | 16-11-2018 |
  As an Assistant Congress Manager, you are responsible for the organisation of congresses and meetings for which you are in direct contact with our customers and suppliers. You work under the supervision of the Congress Managers and in close collaboration with your colleague Assistant Congress Manage...
  Handelswetenschappen en bedrijfskunde 
 • Receptionist(e) Martin's Château du Lac

  Martin's Château du Lac | GENVAL | 16-11-2018 |
  Voor hotel Martin's Château du Lac in Genval zijn wij op zoek naar een Receptionist m/v. Je werkt met meerdere collega’s in shiftsysteem en onder de verantwoordelijkheid van de Assistant Front Desk Manager. Je staat in voor het onthaal van de gasten, check-in & check-out, verschaffen van informat...
  Handelswetenschappen en bedrijfskunde 
 • Dossierbeheerder accountancy - fiscaliteit gezocht

  GCV Boekhouding Frank Lagae | Roeselare | 15-11-2018 |
  Wij zijn op zoek naar een enthousiaste persoon die ons team willen versterken. Hebt u een diploma accountancy-fiscaliteit of een ander boekhoudgericht diploma en wilt u werken in een gezellige familiale onderneming? Dan bent u de geknipte persoon voor ons.
  Handelswetenschappen en bedrijfskunde 
 • Verpleegkundige VE Psychiatrie (m/v)

  AZ Sint-Lucas | Brugge | 15-11-2018 |
  Als verpleegkundige staat u op de verpleegeenheid psychiatrie in voor de verpleegkundige begeleiding en behandeling van volwassenen met psychiatrische, emotionele en/of gedragsproblemen.
  Gezondheidszorg 
 • Logistiek administratief bediende

  Stepstone | 8620 Nieuwpoort, België | 15-11-2018 |
  Je maakt offertes op voor wisselstukken Orders voor wisselstukken ga je invoeren, verwerken en verder opvolgen. Je gaat ook de verzending organiseren, leveringsnota opmaken, facturen opmaken en de transportbevestiging versturen. Je bent verantwoordelijk voor het up-to-date houden van de website, d...
  Handelswetenschappen en bedrijfskunde 
 • Student Boekhouden (min.8u/week)

  Hays Response Finance | Harelbeke | 15-11-2018 |
  Voor onze klant, een wereldwijde speler, is Hays Response Finance vandaag op zoek naar een student Accountancy. • HBO5 boekhouden - Bachelor/Master Accountancy-Fiscaliteit • Leergierig en goede kennis Engels • Min. 8u/week Als junior accountant kom je terecht binnen het finance departement e...
  Handelswetenschappen en bedrijfskunde 
 • Junior Accountant - Internationaal bedrijf - Glijdende werkuren - 6 ADV

  Hays Response Finance | Kortrijk | 15-11-2018 |
  Hays Groeit! Om deze groei te ondersteunen, zoekt Hays, een internationaal rekruteringskantoor, een junior accountant voor ons hoofdkantoor in Kortrijk. • HBO5/Bachelor in Accountancy-Fiscaliteit • Ook net afgestudeerde kandidaten komen in aanmerking • Tewerkstelling binnen internationaal re...
  Handelswetenschappen en bedrijfskunde 
 • Accounts Payable

  Argon Selectie | Roeselare | 15-11-2018 |
  Je garandeert een tijdig inboeken en betalen van facturen en onkostennota’s. Je bent het eerste aanspreekpunt voor leveranciers inzake betalingen. Je volgt de facturen in omloop op alsook de bijhorende goedkeuringsflow. Je bent verantwoordelijk voor de opvolging van de korting contante betalingen...
  Handelswetenschappen en bedrijfskunde 
 • Junior Dossierbeheerder

  Walters people | Zaventem | 15-11-2018 |
  Voor een boekhoudkantoor gelegen in de regio van Leuven, zijn we op zoek naar een (Junior) Dossierbeheerder. Ben je net afgestudeerd en op zoek naar een leuke, afwisselende uitdaging met doorgroeimogelijkheden? Of heb je reeds een eerste ervaring? Lees dan snel verder. Taken van de Junior Dossier...
  Handelswetenschappen en bedrijfskunde 
 • GRAFISCH VORMGEVER 7355731 / 64 C

  Stepstone | Rue Royale 47 B-1000 Bruxelles | 15-11-2018 |
  ouw verantwoordelijkheden Deze boeiende functie kent een gevarieerd takenpakket. We kijken uit naar een creatieve geest met een hands-on mentaliteit. Je houdt er van om concepten te bedenken en gaat hierbij steeds vernieuwend te werk. Je ontwerpt brochures, flyers, productcatalogen, advertent...
  Handelswetenschappen en bedrijfskunde Industriële wetenschappen en technologie 
 • Junior projectmedewerker Finance

  Colruyt Group | Halle | 15-11-2018 |
  Functie Als junior projectmedewerker bij de financiële afdeling van Colruyt Group werk je mee aan tal van projecten. Soms neem je de lead in een project, motiveer je alle betrokkenen en heb je oog voor timing, budget en resources. Een andere keer lever je vooral een inhoudelijke bijdrage.   Hou...
  Handelswetenschappen en bedrijfskunde 
 • Trainee Supply Chain

  Colruyt Group | Halle | 15-11-2018 |
  Functie Ben je op zoek naar je eerste job in Supply Chain en wil je alle kneepjes van het vak leren? Dat treft, want Colruyt Group zoekt trainees. Op basis van je interesses en vaardigheden werken we een groeitraject van 2 jaar uit waarbij je werkstages doet op verschillende afdelingen. We biede...
  Handelswetenschappen en bedrijfskunde 
 • Java developer business intelligence

  Colruyt Group | Halle | 15-11-2018 |
  Functie Als Java-ontwikkelaar werk je samen met je collega’s aan applicaties die het delen van data en informatie binnen Colruyt Group vereenvoudigen. Je ontwikkelt en onderhoudt nieuwe software, past bestaande software aan en integreert pakketten.   Als Java-ontwikkelaar sta je in voor het ontw...
  Handelswetenschappen en bedrijfskunde Industriële wetenschappen en technologie 
 • begeleider/ster kinderatelier

  kinderatelier octopus | Brugge | 15-11-2018 |
  Voor een vervanging van de eerstkomende woensdagen (13.30-15.30u) zijn we op zoek naar een enthousiaste medewerker die een groepje kinderen (6-12jaar) kan begeleiden te Kristus Koning Brugge. Graag iemand met leservaring (met kinderen) en een artistieke achtergrond (opleiding plastische). (tot kerst...
  Onderwijs 
 • Additive Manufacturing Engineer

  Deceuninck NV | Hooglede-Gits | 14-11-2018 |
  Als Additive Manufacturing Engineer ben je verantwoordelijk voor het ontwerp, het verbeteren en borgen van tekeningen en methodes om onderdelen te maken via AM-technologieën. Jij wordt onze expert in “additive manufacturing” ! Ben jij gepassioneerd door alles wat met 3D printing te maken heeft...
  Industriële wetenschappen en technologie 
 • Assistent verantwoordelijke Personeelszaken

  Colruyt Group | Halle | 14-11-2018 |
  Functie: Voor Colruyt Group, dat ruim 29.000 werknemers telt, is een correct personeelsbeleid heel belangrijk. Als assistent verantwoordelijke personeelszaken speel je een cruciale ondersteunende rol bij de verdere uitbouw van dat personeelsbeleid, van de strategie tot de implementatie. In deze...
  Handelswetenschappen en bedrijfskunde 
 • interim lagere school

  Basisschool Sint-Antonius | Pastoor Bontestraat 2, 9900 Eeklo | 13-11-2018 |
  In onze school/scholengemeenschap Kaboe (Eeklo) zijn we blijvend op zoek naar vervangingen leerkrachten lagere school (fulltime (voor een langdurige periode), 1 dag in de week, ...). Er is heel veel werkgelegenheid maar geen leerkrachten meer te vinden in onze regio. Wie dus nog een vervanging kan...
  Onderwijs 
< Vorige Volgende >